preloader

شرکت پارند

شرکت مهندسی پارند در سال 1389 تاسیس شد و از سال 1391 کار خود را در حوزه آموزشی تخصصی در زمینه های رباتیک ، کامپیوتر ، مکانیک ، الکترونیک آغاز کرد. در سال 93 با اضافه شدن اعضای جدید تصمیم به گسترش حوزه فعالیت های شرکت گرفته شد و حوزه اجتماعی به حوزه اصلی فعالیت مجموعه تبدیل شد. در ادامه بخشهای تحقیقات، سرمایه گذاری و برنامه نویسی نیز به مجموعه اضافه شد.

آنچه لازم است در مورد پارند بدانید

نام و نشان هر شرکت و موسسه و سازمانی به نوعی بیانگر نوع فعالیت و اهداف آنست , هر موسسه به واسطه ویژگی های خاصی شناخته می شود، این ویژگی ها اغلب در نام و نشان آن مستتر است به همین منظور بود که ما در انتخاب نام شرکت و موسسه خود نام پارند را برگزیدیم. پارند در ابتدا به معنی محافظ و نگهبان گنج است .گنجی که شاید به نوعی وقت و زمانی باشد که هر کدام از اعضا و افراد در اختیار مجموعه ما قرار می دهند. یکی دیگر ار معانی پارند اوج موفقیت است , تعبیری که شاید نزدیکترین معنی و مفهوم را به مجموعه ی ما داشته و هدف نهایی و چشم انداز ما را به روشنی بیان می نماید. برآنیم که در بحث پژوهش وآموزش به اوج موفقیت که ساختن جامعه ای آگاه و پویا و با نشاط است برسیم.

تیم برنامه نویس پارند

مجموعه پارند با در اختیار داشتن تیم خلاق و باتجربه قادر است مطابق با نیازها و خواسته های شما وب سایت موردنظرتان را طراحی و پیاده سازی نماید.