preloader

سامانه تمام آنلاین

برگزاری رویدادها

درباره آیونتس بدانیم

سامانه آیونتس

این سامانه‌ی آنلاین برای دو گروه طراحی شده است:
گروه اول مجموعه‌هایی می باشند که در حوزه‌ی برگزاری رویدادهای مختلف علمی، سمینار، همایش و…  فعالیت دارند و گروه دوم افرادی هستند که می‌خواهند در رویدادهای مورد نیاز یا مورد علاقه‌شان شرکت کنند.
پس اگر می خواهید اطلاعات مربوط به رویداد، همایش، سمینار، وبینار و… خود را به راحتی در اختیار دیگران قرار دهید، آی‌وِنتس رویداد شما را به سرعت به علاقه‌مندان حوزه‌ی مربوطه و عموم مردم اطلاع رسانی کرده و بهترین بستر را در اختیار شما می‌گذارد.

اطلاعات تکمیلی آیونتس

شما می‌توانید در آی‌وِنتس تمامی جزئیات برنامه‌ی خود از جمله مکان، زمان، سخنران‌ها و سایر اطلاعات مورد نیاز شرکت‌کنندگان را به‌وسیله تولید محتوا در اختیار دیگران قرار داده و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید، اداره کنید و گزارش کامل برنامه خود را بگیرید.
همچنین می توانید رویداد خود را بصورت کاملاً مجازی، با درنظر گرفتن شرایط منتورینگ ویژه در گروه‌های کاری مجزا با تمامی امکانات برای شرکت‌کنندگان، برگزاری وودکمپ‌ها و ورکشاپ‌های مختلف طی برنامه زمان‌بندی معلوم، داوری و اختتامیه مجازی به انجام رسانید و در پایان استارتاپ‌هایی با تیم‌های کاری در مکان‌های مختلف راه‌اندازی کنید تا شاهد بهترین خروجی از رویداد خود باشید.
به برگزارکنندگان دیگر بپیوندید و در برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه‌های متفاوت از جمله کسب‌و‌کار، کارآفرینی، مدیریت، علمی، تکنولوژی، فرهنگی‌و‌هنری، گردشگری، مذهبی، پزشکی، تحصیلی، ورزشی، سرگرمی و… سهیم باشید.
درصورتی که از جمله‌ی علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان هستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید به شبکه‌ی ارتباطی در سراسر کشور دست پیدا کنید، تا از این طریق نه تنها به داشته‌هایتان بی‌افزایید، بلکه روابط علمی و کاری بیشتری را شکل دهید و به راحتی توان همکاری در استارتاپ‌های مختلف را داشته باشید، یا استارتاپ موردنظر خود را به آسانی و با مشارکت متخصصین از نقاط مختلف کشور راه اندازی کنید.
می‌توانید رویدادهای متنوع و بزرگ را در آی‌وِنتس جستجو کنید و یا معرفی برنامه‌های مورد علاقه خود را به ما بسپارید تا آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان به شما معرفی کنیم و به آسانی در رویداد دلخواه خود ثبت نام و شرکت نمایید.
سیستم پشتیبانی آی‌وِنتس از شما که عضوی از خانواده‌ی بزرگ ما هستید درخواست می‌کند تمامی نظرات، سؤالات و پیشنهادهای خود را از طریق ارتباط با ما منتقل کنید تا بهترین امکانات را در اختیار تمام اعضای خانواده‌ی بزرگ آی‌وِنتس قرار دهیم.
همچنان خبرهای خوب در راه است…

تیم برنامه نویس آیــــ ونــــتس

آیــــ ونــــتس با هدف احیاء کسب‌وکارهای این حوزه متولد شد، تا با همکاری متخصصین جوان و خلاق کشور هرچه بیشتر به یاری هم‌میهنان خود در این شرایط سخت بیاید.